215/60R16 99H WINTER XL TA

TAURUS
-20%

215/60R16 99H WINTER XL TA

215/60R16 99H WINTER XL TA

3,792.00 ден

На лагер

3,792.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015322-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: