215/60R16 99H WINGUARD SNOW G 3 WH21 XL

NEXEN
-10%

215/60R16 99H WINGUARD SNOW G 3 WH21 XL

215/60R16 99H WINGUARD SNOW G 3 WH21 XL

5,454.00 ден

На лагер

5,454.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502723 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD SNOW G3WH21

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: