215/60R16 95H OBGS6 TLV GSS SL1X

TOYO

215/60R16 95H OBGS6 TLV GSS SL1X

215/60R16 95H OBGS6 TLV GSS SL1X

6,900.00 ден

На лагер

6,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502850 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBGS6

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: