215/60R16 95H WinterContact TS870

CONTINENTAL

215/60R16 95H WinterContact TS870

215/60R16 95H WinterContact TS870

10,000.00 ден

На лагер

10,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501814 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContactTS870

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: