215/60R16 99H Observe S944 XL

TOYO

215/60R16 99H Observe S944 XL

215/60R16 99H Observe S944 XL

6,680.00 ден

На лагер

6,680.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021181 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944S

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: