215/60R17 100V QUARTARIS 5 XL FR

BARUM

215/60R17 100V QUARTARIS 5 XL FR

215/60R17 100V QUARTARIS 5 XL FR

8,130.00 ден

На лагер

8,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500145 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: