215/60R17 96V PremiumContact 7 FR

BARUM

215/60R17 96V PremiumContact 7 FR

215/60R17 96V PremiumContact 7 FR

9,560.00 ден

Out of stock

9,560.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504312 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: