215/65R16 102H SUV SNOW XL RI

RIKEN

215/65R16 102H SUV SNOW XL RI

215/65R16 102H SUV SNOW XL RI

5,780.00 ден

На лагер

5,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013418 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: