215/65R16C 109/107R CARGO WINTER RI

RIKEN

215/65R16C 109/107R CARGO WINTER RI

215/65R16C 109/107R CARGO WINTER RI

6,720.00 ден

На лагер

6,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013411 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: