215/65R16C 109/107R SnoVanis 3 8P

BARUM

215/65R16C 109/107R SnoVanis 3 8P

215/65R16C 109/107R SnoVanis 3 8P

8,130.00 ден

На лагер

8,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502591 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

SnoVanis 3 8PR

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: