215/65R16C 109/107R WINTER 201 LT TA

TAURUS

215/65R16C 109/107R WINTER 201 LT TA

215/65R16C 109/107R WINTER 201 LT TA

6,660.00 ден

На лагер

6,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015413 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: