215/70R15C 109/107R CARGO WINTER RI

RIKEN

215/70R15C 109/107R CARGO WINTER RI

215/70R15C 109/107R CARGO WINTER RI

6,310.00 ден

На лагер

6,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013409 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: