215/70R16 100H UltraContact

CONTINENTAL
-10%

215/70R16 100H UltraContact

215/70R16 100H UltraContact

8,847.00 ден

На лагер

8,847.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504089 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: