215/70R16 100H 701 SUV TA

TAURUS
-10%

215/70R16 100H 701 SUV TA

215/70R16 100H 701 SUV TA

5,472.00 ден

На лагер

5,472.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014479 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: