215/70R16 100H MU069

MILEVER
-10%

215/70R16 100H MU069

215/70R16 100H MU069

3,474.00 ден

На лагер

3,474.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503848 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MU069

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: