215/75R16 116R NANO ENERGY VAN

TOYO
-10%

215/75R16 116R NANO ENERGY VAN

215/75R16 116R NANO ENERGY VAN

7,119.00 ден

На лагер

7,119.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501457 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY VAN

Тежински индекс

116

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: