215/75R16C 116/114R AGILIS+ GRNX

MICHELIN

215/75R16C 116/114R AGILIS+ GRNX

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

10.980 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006941 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis +

Тежински индекс

116/114

Брзински индекс

R

Runflat

0

RR

E

WR

A

Noise

2 073 dB)

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.