215/75R16C 116/114R Vanis 3 10PR

BARUM

215/75R16C 116/114R Vanis 3 10PR

215/75R16C 116/114R Vanis 3 10PR

9,270.00 ден

Out of stock

9,270.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504383 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 3

Тежински индекс

116/114

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: