215/75R16C 116/114R WINGUARD WT1

NEXEN
-10%

215/75R16C 116/114R WINGUARD WT1

215/75R16C 116/114R WINGUARD WT1

7,245.00 ден

На лагер

7,245.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503094 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

116/114

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: