215/75R16C 113/111R SnoVanis 3

BARUM

215/75R16C 113/111R SnoVanis 3

215/75R16C 113/111R SnoVanis 3

9,930.00 ден

На лагер

9,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502602 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

SnoVanis 3

Тежински индекс

113/111

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: