225/40R18 92Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

225/40R18 92Y PILOT SPORT 5 XL

225/40R18 92Y PILOT SPORT 5 XL

7,353.00 ден

На лагер

7,353.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500507 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: