225/40R19 93Y SC5 SSR MOE XL FR

CONTINENTAL
-10%

225/40R19 93Y SC5 SSR MOE XL FR

225/40R19 93Y SC5 SSR MOE XL FR

15,849.00 ден

На лагер

15,849.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502009 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: