225/45R17 91H WinterContact TS870 FR

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

225/45R17 91H WinterContact TS870 FR

225/45R17 91H WinterContact TS870 FR

8,488.00 ден

На лагер

8,488.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023285-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

RR

C

Профил

45

WR

B

Дијаметар

R17

Noise

70B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: