225/45R17 94V ALL SEASON XL RI

RIKEN

225/45R17 94V ALL SEASON XL RI

225/45R17 94V ALL SEASON XL RI

4,180.00 ден

На лагер

4,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500064 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: