225/45R17 94V MP62 ALL WEATHER EVO XL FR

MATADOR
-5%

225/45R17 94V MP62 ALL WEATHER EVO XL FR

225/45R17 94V MP62 ALL WEATHER EVO XL FR

5,006.50 ден

На лагер

5,006.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500434 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: