225/45R18 91W PILOT SPORT 4

MICHELIN
-10%

225/45R18 91W PILOT SPORT 4

225/45R18 91W PILOT SPORT 4

11,493.00 ден

На лагер

11,493.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011197 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: