225/45R18 95V PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN
-10%

225/45R18 95V PILOT ALPIN 5 XL

225/45R18 95V PILOT ALPIN 5 XL

12,681.00 ден

На лагер

12,681.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015664 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: