225/45R18 95W QUARTARIS 5 XL FR

BARUM
-10%

225/45R18 95W QUARTARIS 5 XL FR

225/45R18 95W QUARTARIS 5 XL FR

8,883.00 ден

На лагер

8,883.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500162 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: