225/45R18 95Y PILOT SPORT 4 ZP *

MICHELIN

225/45R18 95Y PILOT SPORT 4 ZP *

225/45R18 95Y PILOT SPORT 4 ZP *

14,190.00 ден

На лагер

14,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019389 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: