225/50R17 98V ALL SEASON XL RI

RIKEN
-10%

225/50R17 98V ALL SEASON XL RI

225/50R17 98V ALL SEASON XL RI

4,869.00 ден

На лагер

4,869.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017881 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: