225/50R17 98V QUARTARIS 5 XL FR

BARUM

225/50R17 98V QUARTARIS 5 XL FR

225/50R17 98V QUARTARIS 5 XL FR

8,040.00 ден

На лагер

8,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500166 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: