225/50R18 95H PILOT ALPIN PA4 ZP

MICHELIN

225/50R18 95H PILOT ALPIN PA4 ZP

225/50R18 95H PILOT ALPIN PA4 ZP

18,830.00 ден

На лагер

18,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018041 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: