225/50R18 95W CROSSCLIMATE SUV 2

MICHELIN
-10%

225/50R18 95W CROSSCLIMATE SUV 2

225/50R18 95W CROSSCLIMATE SUV 2

13,878.00 ден

На лагер

13,878.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501981 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE SUV 2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: