225/50R18 99V PILOT ALPIN PA5 XL MI

MICHELIN

225/50R18 99V PILOT ALPIN PA5 XL MI

225/50R18 99V PILOT ALPIN PA5 XL MI

16,590.00 ден

На лагер

16,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018042 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: