265/45R20 108V PILOT ALPIN 5 SUV MO1 XL

RIKEN

265/45R20 108V PILOT ALPIN 5 SUV MO1 XL

265/45R20 108V PILOT ALPIN 5 SUV MO1 XL

28,151.00 ден

На лагер

28,151.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021497 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: