225/55R17 97W PC6 SSR*

CONTINENTAL

225/55R17 97W PC6 SSR*

225/55R17 97W PC6 SSR*

11,800.00 ден

На лагер

11,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014984 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: