225/55R18 102V ALL SEASON SUV XL RI

RIKEN

225/55R18 102V ALL SEASON SUV XL RI

225/55R18 102V ALL SEASON SUV XL RI

7,920.00 ден

Out of stock

7,920.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504356 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

ALL SEASON SUV

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: