225/65R16C 112/110R CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

225/65R16C 112/110R CARGOSPEEDEVO RI

225/65R16C 112/110R CARGOSPEEDEVO RI

5,499.00 ден

На лагер

5,499.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503977 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: