225/65R16C 112/110T NANO ENERGY VAN

TOYO
-10%

225/65R16C 112/110T NANO ENERGY VAN

225/65R16C 112/110T NANO ENERGY VAN

7,389.00 ден

На лагер

7,389.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503617 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY VAN

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: