225/70R15C 112/110R VANDERFUL A/S

ARIVO

225/70R15C 112/110R VANDERFUL A/S

225/70R15C 112/110R VANDERFUL A/S

4,850.00 ден

На лагер

4,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504987 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

ARIVO

Шара

VANDERFUL

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R