225/75R16C 121/120R MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

225/75R16C 121/120R MPS400 VariantAW 2

225/75R16C 121/120R MPS400 VariantAW 2

10,868.00 ден

На лагер

10,868.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500446 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

121/120

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: