185/60R15 84H ENERGY SAVER+

BARUM

185/60R15 84H ENERGY SAVER+

185/60R15 84H ENERGY SAVER+

5,630.00 ден

На лагер

5,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006123 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

VANIS AS

Тежински индекс

121/120

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: