235/40R18 95Y UHP XL TA

TAURUS
-10%

235/40R18 95Y UHP XL TA

235/40R18 95Y UHP XL TA

4,473.00 ден

На лагер

4,473.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014662 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: