235/45R19 99V PremiumContact 6 XL VOL FR

CONTINENTAL
-10%

235/45R19 99V PremiumContact 6 XL VOL FR

235/45R19 99V PremiumContact 6 XL VOL FR

14,886.00 ден

На лагер

14,886.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019712 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: