235/45R19 99W Proxes Comfort SUV XL

TOYO
-10%

235/45R19 99W Proxes Comfort SUV XL

235/45R19 99W Proxes Comfort SUV XL

11,025.00 ден

На лагер

11,025.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500012 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes Comfort SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: