235/45R19 99V CSC5 SUV XL FR

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

235/45R19 99V CSC5 SUV XL FR

235/45R19 99V CSC5 SUV XL FR

13,184.00 ден

На лагер

13,184.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015053-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: