235/45R19 99W Hectorra 5 XL FR

MATADOR

235/45R19 99W Hectorra 5 XL FR

235/45R19 99W Hectorra 5 XL FR

9,910.00 ден

На лагер

9,910.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504393 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: