235/45R19 99V TS830P AO XL

CONTINENTAL

235/45R19 99V TS830P AO XL

235/45R19 99V TS830P AO XL

16,940.00 ден

На лагер

16,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015694 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

RR

D

Профил

45

WR

C

Дијаметар

R19

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: