235/45R19 99V PILOT ALPIN 5 XL

OUTLET 2021
MICHELIN
-20%

235/45R19 99V PILOT ALPIN 5 XL

235/45R19 99V PILOT ALPIN 5 XL

14,032.00 ден

На лагер

14,032.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020737-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: