235/45R20 100V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

235/45R20 100V PILOT ALPIN 5 SUV XL

235/45R20 100V PILOT ALPIN 5 SUV XL

24,960.00 ден

На лагер

24,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 005226 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: